6 comments

Twist Up Your Makeup

16 grudnia 2013Nowość na rynku kosmetycznym maskara Twist Up The Volume od Bourjois to według mnie objawienie roku 2013.
Producent zapewnia, że szczoteczka ,,twist'' w pozycji 1 - wydłuża rzęsy, natomiast w pozycji 2 pogrubia. I rzeczywiście tak jest! Maskara pięknie wydłuża i pogrubia rzęsy. Ładnie je rozczesuje i daje efekt zalotnych i długich rzęs. Cena 45 zł to naprawdę niewiele jak za tak dobrą maskarę. Przyznam, że bije na głowę moje dotychczasowe maskary, więc zaprzestaje testowania kolejnych.
Jedyny minus, w moim przypadku, to problem z pomalowaniem dolnych rzęs, ale sądzę, że to kwestia wprawy przy nowej szczoteczce.

Effacable Erasable - Liner ze zmywaczem to kolejna nowość od Bourjouis. Jednak nie urzekł mnie on tak bardzo jak ich maskara. Eyeliner ma tradycyjny pędzelek oraz gęstą konsystencję, która pozwala na stworzenie idealnej kreski. Używam go od dwóch miesięcy i nie zauważyłam, żeby pędzelek tracił swój kształt i utrudniał malowanie (z czym czasami się spotykałam).
Eyeliner zaopatrzony jest w zmywacz, który pozwala na usunięcie nieudanej kreski, co w moim przypadku się nie sprawdza, po jego użyciu eyeliner się rozmazuje i nie schodzi do końca. 
Mój odwieczny problem z eyelinerami to wrażliwe oczy - większość z nich mnie uczula. Ten pozwala wytrwać mi 8 godzin w pracy bez spuchniętych powiek, jednak pod koniec dnia oczy zaczynają mnie szczypać. Ale i tak przyznam, że jest delikatniejszy niż moje poprzednie eyelinery marki Nouba czy Benefit. Cena to około 45 zł.
Zaznaczam, że tusz w zestawie z eyelinerem można kupić za 41 zł - polecam, bo naprawdę warto!
Jesteście w stanie polecić mi jakiś delikatny eyeliner?
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...