5 comments

Ralph Lauren Duffle Bag

19 grudnia 2012


Mimo mojego sceptycznego podejścia do zieleni - ta torba totalnie mnie zauroczyła. Idealna klasyczna linia w połączeniu z soczystą zielenią jest moim numerem jeden - dobra zarówno na zimę jak i na lato. Cena tylko trochę mniej urocza, bo około 7000 pln. Zna ktoś może jakiś sieciówkowy odpowiednik - piszcie :)
7 comments

GTL / Miranda Kerr

18 grudnia 2012

Top - Topshop 89 pln / jacket - River Island 200 pln / shorts - River Island 150 pln / 
bag - Zara 599 pln / shoes -  Zara 599 pln / sunglasse - NastyGal 35.96 pln
All about 1664 pln

Get the look to nowa seria wpisów na moim blogu. Chciałabym pokazać Wam jak ubrać się w stylu Waszej ulubionej gwiazdy, w sieciówkach dostępnych w Polsce. Przy każdym wpisie będę podawać informację na temat ceny oraz sklepu w którym dana część, zaproponowanej przeze mnie garderoby, została kupiona.
Bardzo bym chciała abyście sami  - w komentarzach - wrzucali swoje zastępcze propozycje - może znajdziecie np. buty w tym stylu, tańsze i fajniejsze od tych zaproponowanych przeze mnie. Jeżeli chcielibyście abym zaproponowała swój zestaw w stylu gwiazdy, którą Wy lubicie (w danym przedziale cenowym) - wysyłajcie zdjęcia oraz wszystkie niezbędne informację na mój mail fashionshake@op.pl. Mam nadzieję, że będzie to fajna odmiana i wspólna zabawa:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...