8 comments

Konkurs na Unexpected Combination

16 lutego 2012


Wszystkie dziewczyny które lubią tworzyć swoje stylizacje to konkurs właśnie dla Was. Już dziś rusza konkurs Lenor na waszą unexpected combination.
Pierwsza faza konkursu, w której Waszym zadaniem jest stworzenie stylizacji, utrzymanej w kolorach pomarańczowym i czerwonym (kolorystyka jednego z produktów marki Lenor o zapachu cytrusów i róży).
Wystarczy tylko, ze wstawicie swoją stylizację na facebooka Lenora i zdobędziecie jak największą liczbę głosów!
No i teraz najprzyjemniejsze czyli nagrody! W każdym z  trzech etapów konkursu do wygrania jest sesja zdjęciowa w Avanti, bransoletki Kelly Melu i produkty Lenor. Dodatkowo osoba, która zbierze największą ilość głosów w ciągu wszystkich etapów konkursu wygrywa bon na zakupy ze stylistką o wartości 10000 zł. Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was na FB Lenora i trzymać kciuki za Wasze zgłoszenia. Niżej zamieszczam przykład stylizacji zaproponowanej przez stylistkę Avanti.
Więcej o zasadach konkursu tutaj.
Powodzenia!
8 comments:

Anonimowy pisze...

Super pomysl na konkurs!

Second Hand Rose pisze...

I love those outfits, they are gorgeous! XxxX http://thesecondhandrose.blogspot.com/

owca pisze...

powiem dziewczynie zeby się zgłosiła !

Anonimowy pisze...

great!

Nika pisze...

Konkurs jest świetny :)

Anonimowy pisze...

dokładnie j.w :D

Anonimowy pisze...

uwielbiam takie połączenia<3

Anonimowy pisze...

Apel o pomoc
ty która reklamowałas konkurs lenora, widziałas kto wygrał ?????????????? w drugiej fazie znow na pierwszym miejscu są kultowi nabijacze czy możesz w imieniu tych ktorzy uczciwie biora udzial w konkursie, zaapelowac do twoich fanow,pasjonatów mody aby zaczeli głosowac na najfajniejsze kreacje ???

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...