13 comments

My Boy Builds Coffins

30 lipca 2011


Givenchy Wiosna 2011 pokazuję kobietę silną, niezależną, a zarazem mroczną. Połączenie czerni z akcentem ciężkich suwaków, maxi oversize szyfonowe spódnice, leopardowe wzory, bordowe szminki na ustach – całość daje obraz nowoczesnej kobiety goth. To właśnie ta kolekcja była moją inspiracją do stworzenia spódnicy, którą mam na sobie w tej stylizacji. Cały outfit jest dość mroczny, może nie tak jak u Givenchy, ale mam nadzieję, że daję rade - maxi szyfonowa spódnica połączona z ciężkim pasem oraz ćwiekowaną torebką. Mam nadzieję, że szyfonowa spódnica sprawdzi się również przy innych stylizacjach.

ENGLISH: Givenchy Spring 2011 presents strong, independent and gloomy women. Joining blacks together with heavy zippers, maxi oversized chiffon skirts, leopard prints, maroon lipstick – all this tied-up gives us a modern gothic women. This collection inspired me to make a skirt, which I’m wearing in this stylisation. Whole outfit is kept dark, but not as dark as in Givenchy collection. Still I hope it fits the convention - maxi chiffon skirt with heavy belt and studded bag. I hope this chiffon skirt will be useful in future stylisations.

12 comments

Salt Sheep

29 lipca 2011

Pogoda nadal nie sprzyja więc zerknęłam do szafy w poszukiwaniu czegoś cieplejszego. Jak się okazało zupełnie zapomniałam o moim musztardowym swetrze w owieczki. Kupiłam go w zeszłym sezonie w River Island – zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia. Mam nadzieję ze spodoba Wam się outfit z nim w roli głównej.

ENGLISH: The weather is still not good so I’ve checked my closet looking for something warmer. I found my yellow cardigan in sheeps that I already forgot about. I bought it last season in River Island – and instantly fell in love with it. I hope you’ll like the outfit with the cardi in main role.

13 comments

Wild Stripes

26 lipca 2011

Wróciłam do Warszawy na parę dni. Mimo że wakacje jawią się pod znakiem deszczu to i tak  ruszyłam się na zdjęcia. I tutaj ta miła część – w końcu znalazłam kogoś kto podziela moje zainteresowania i pomaga mi przy tych ciężkich początkach. Kasia jest nie tylko fanką mody ale również projektantką. Powyższe zdjęcia to skutek naszego wspólnego wypadu do jednego z warszawskich parków. Mam nadzieje, że Wam się spodoba.

ENGLISH: I'm back in Warsaw for a few days. Inspite of rainy weather this holidays I went for a photoshoot. Positive news is that I just found someone who shares my interests and helps me with the hard start. Kate is not only fashion a fan but also a designer. This photos are result of our short visit in one of Warsaw’s park. I hope you enjoy it.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...